inf praca urzdu
 

MODR zaprasza producentów żywności do rejestracji w serwisie –e Targowisko

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, w związku z ograniczeniami sprzedaży i dystrybucji produktów lokalnych branży spożywczej wynikającymi z pandemii COVID-19, informuje o budowie portalu „eTargowisko”, docelowo mającego być stroną internetową skupiającą producentów i rolników wytwarzających żywność lokalną najwyższej jakości.

Poprzez ten portal, w oparciu o serwis „eTargowisko”, producenci żywności będą mogli w obecnej sytuacji dotrzeć z ofertą do jak najszerszego grona odbiorców. Obecnie baza internetowa jest głównym narzędziem komunikacji dla producentów, którzy mają ograniczone możliwości dotarcia do klientów. W związku z powyższym zachęcam Państwa - producentów do rejestracji w systemie „eTargowisko”.

Szczegółowe informacje nt. rejestracji można pozyskać pod numerem tel. 12/2852113/14 wew. 280 lub 281 lub kontaktując się poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W załącznikach znajduje się karta zgłoszenia oraz zgoda RODO, którą należy wypełnić i przesłać drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy do rejestracji.