Rywalizowali w Powiatowym Turnieju Piłki Halowej, rozgrywanym w Gołczy

Drużyna Olimpii Czaple Wielkie zajęła trzecie miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Halowej, który rozegrano w minioną niedzielę (8 lutego 2015 rok) w Gołczy. Miejscem rywalizacji piłkarzy seniorów z terenu powiatu miechowskiego była Gołecka Hala Sportowa. Która z ekip uczestniczących w tych zawodach odniosła tryumf?

Dwanaście seniorskich drużyn piłkarskich przystąpiło w niedzielę 8 lutego 2015 roku do zawodów sportowych, rozgrywanych w Hali Sportowej w Gołczy. Okazją do rywalizacji na parkiecie był Powiatowy Turniej Piłki Halowej. Podkreślmy, że już po raz drugi klub Pogoni Miechów zorganizował go w naszym nowoczesnym obiekcie sportowym.

W zawodach wzięło udział w sumie 12 drużyn z całego powiatu – w tym 3 nasze lokalne reprezentacje: Spartak Wielkanoc - Gołcza, Strażak Przybysławice oraz Olimpia Czaple Wielkie. W niedzielnych zawodach najwyższą formę zaprezentowali piłkarze Jastrzębca Książ Wielki, którzy wygrali Turniej. My również mamy powody do zadowolenia, bowiem ostatecznie drużyna z Czapel Wielkich ukończyła rywalizację na trzecim miejscu. Dodajmy jeszcze, że na drugim stopniu podium tej imprezy stanęli piłkarze Kapitolu Racławice.