Badania kamerą termowizyjną dla mieszkańców

Ekodoradca zaprasza do skorzystania z badania budynków przy pomocy kamery termowizyjnej FLIR. Każdy z mieszkańców gminy Gołcza w terminie od 8.02.2017 r. do 18.02.2017 r. będzie mógł zaprosić ekodoradcę z kamerą do swojego domu, mieszkania. Badania kamerą termowizyjną pomaga w ciągu kilkunastu minut ocenić stan izolacji termicznej, szczelność stolarki budowlanej czy wady instalacji grzewczych. Przekonaj się, czy Twój dom również potrzebuje interwencji termowizyjnej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dokonywanie zapisów u Ekodoradcy poprzez kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W temacie wiadomości proszę napisać - "KAMERA TERMOWIZYJNA", a w tekście proszę podać adres domu, mieszkania oraz proponowana przez Państwa data odbycia badania oraz numer telefonu. Zapisów można dokonać także osobiście w Urzędzie Gminy w Gołczy w pokoju nr 17.

WAŻNE! 
Aby badanie termograficzne mogło dojść do skutku, różnica temperatur na zewnątrz i wewnątrz budynku powinna wynosić co najmniej 15ºC. Przykładowo, przy temperaturze na zewnątrz +6ºC, wewnątrz domu powinno być nie mniej niż 21ºC. Miarodajne badanie musi być przeprowadzone w dni pochmurne bez opadów, bądź wczesnym rankiem lub późnym popołudniem (nie może być to dzień słoneczny).

 

termogram

 

 

life logo Logo Projektu LIFE