VI edycja Ligi Halowej o Puchar Wójta Gminy Gołcza

W dniu 5 lutego 2017 roku w hali sportowej w Gołczy odbył się finał VI edycji Ligi Halowej o Puchar Wójta Gminy Gołcza. Zwycięzcą turnieju została Pogoń Miechów. Drugie miejsce przypadło drużynie Jastrzębiec Książ Wielki. Trzecie miejsce zdobyła Olimpia Czaple Wielkie. Kolejne miejsca zajęli: IV - Czarni 03 Grzegorzowice, V - Spartak Wielkanoc - Gołcza, VI - Strażak Przybysławice, VII - Legion Bydlin i VIII – Wisła Wolbrom.

Statuetkę najlepszego bramkarza otrzymał Kazimierz Świdziński z drużyny Olimpii, a najlepszym zawodnikiem został wicekról strzelców Marcin Zwoźniak ze Strażaka. Zdobywca 18 goli Hubert Maniak z Pogoni zdobył statuetkę króla strzelców. Nagrody i dyplomy w imieniu Wójta Gminy Gołcza Lesława Blachy wręczyli Przewodniczący Rady Stanisław Makola oraz Prezes AP Gołcza Krystyna Marczewska.