Mamo, Tato dziękujemy! Hala tętni życiem

O godzinie 1600 pani dyrektor Zdzisława Kyć powitała licznie zgromadzoną publiczność. Podziękowała za dobrą i rozwijającą się współpracę między szkołą a rodzicami, zainteresowanie życiem szkoły, obecność na uroczystości, a także zachęcała do obejrzenia występów oraz wspólnej zabawy.
 
Najmłodsi uczniowie przedstawili rozśpiewany program artystyczny. Po nich starsze klasy zaprezentowały „taniec belgijski”. Następnie Pan Piotr Wiszniewski wraz z panią Dionizą Kaczmarczyk zaprosili rodziców do wspólnego spróbowania sił na parkiecie. Mimo początkowej tremy, rodzice chętnie i licznie zatańczyli „taniec belgijski” wraz z nauczycielami i uczniami.
Po oficjalnej części przyszedł czas na dyskotekę. Klasy IV-VI tańczyły na auli natomiast najmłodsi z  rodzicami mieli do dyspozycje halę sportową. Rodzice mogli podyskutować o sprawach szkoły przy kawie i herbacie, natomiast dla dzieci przygotowany był mały poczęstunek.
Cała uroczystość odbyła się w wesołej i miłej atmosferze. Miejmy nadzieje, że takie imprezy staną się cykliczne i rodzice oraz dzieci będą mogły co roku bawić się i świętować aktywnie Dzień Mamy i  Taty.