Wyjazd szkoleniowy dla rolników pn. „Agroleśnictwo w teorii i w praktyce”

Małopolska Izba Rolnicza zaprasza rolników i doradców rolnych z Małopolski do udziału w 3-dniowym wyjeździe szkoleniowym pn. „Agroleśnictwo w teorii i w praktyce”. Miejsce docelowe: południowo-wschodnia Małopolska, woj. podkarpackie. Planowany termin wyjazdu: 20-22 czerwca 2022 r. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 czerwca 2022 r.

Tematyka planowego wyjazdu szkoleniowego dotyczy agroleśnictwa, które jest innowacyjnym i przyszłościowym sposobem prowadzenia produkcji rolnej, integrującej drzewa i krzewy do każdego rodzaju produkcji roślinnej (w tym również produkcji sadowniczej i warzywniczej), a także chowu i hodowli zwierząt (system leśno-pastwiskowy) po to, by uzyskać wydajny i opłacalny system, który dodatkowo będzie miał pozytywny wpływ na środowisko.

Uczestnicy wyjazdu odwiedzą gospodarstwa, których właściciele wdrażają praktyki agroleśne w swoich gospodarstwach, oraz aktywnie angażują się w propagowanie idei zrównoważonego rolnictwa i agroleśnictwa poprzez udział w projektach badawczych i upowszechnieniowych – o zasięgu krajowym jak i międzynarodowym.

Zgłoszenia przyjmowane są do 13 czerwca 2022 r.

Prosimy o zgłoszenia telefonicznie oraz drogą mailową podając poniższe dane:

- imię i nazwisko - nr telefonu - adres e-mail - adres zamieszkania

oraz przesyłając uzupełniony kwestionariusz osobowy i skan podpisanego oświadczenia.

Osoba do kontaktu:

Jolanta Kałmuk

Małopolska Izba Rolnicza, os. Krakowiaków 45 A/15, 31-964 Kraków

Tel./fax (012) 643 17 62

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zaproszenie na wyjazd szkoleniowy pobierz

Informacja o wyjeździe, program pobierz

Kwestionariusz osobowy pobierz

Oświadczenie uczestnika o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych pobierz