Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa - ankieta

Gmina Gołcza zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety poświęconej preferencjom mieszkaniowym w ramach programu Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Ankieta jest całkowicie anonimowa i jest dostępna poniżej.

Gmina Gołcza chce rozpoznać potrzeby mieszkaniowe mieszkańców niemogących starać się o najem lokalu na rynku komercyjnym lub z zasobów gminnych, bądź nie mających zdolności kredytowej, by kupić własne mieszkanie na rynku pierwotnym lub wtórnym.

Mieszkania budowane w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej dedykowane są osobom posiadającym zdolność czynszową. Takie mieszkania w przyszłości będą mogły zostać wykupione przez nich na własność, pod warunkiem partycypacji w kosztach budowy w wysokości min. 10% wartości mieszkania.

Aby lepiej i trafniej zweryfikować potrzeby mieszkańców gminy Gołcza w tym zakresie prosimy o wypełnienie ankiety, do której link znajduje się poniżej:

Ankieta jest całkowicie anonimowa i będzie aktywna do 28 lutego 2023 r.

Uwaga! Ankieta NIE JEST WNIOSKIEM o wynajem mieszkania z zasobów Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej, lecz ma na celu zebranie wstępnych informacji na temat osób zainteresowanych wynajmem lub nabyciem mieszkań oraz oszacowaniem pożądanej struktury oraz wielkość mieszkań.