Dzień Kobiet w Gminie Gołcza
- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 09, marzec 2026 15:17
W niedzielę 8 marca odbyły się Gminne Obchody Dnia Kobiet. Na zaproszenie Wójta Gminy Lesława Blachy oraz Przewodniczącego Rady Gminy Marka Sęka przybyły Panie prezentujące na co dzień środowiska najbardziej aktywne społecznie. Najliczniejsza grupa to oczywiście członkinie kół gospodyń wiejskich, Klub Senior +, radne gminy i powiatu, sołtyski wsi oraz kierowniczki jednostek organizacyjnych i urzędu gminy, przedstawicielki stowarzyszeń, ochotniczych straży pożarnych.
Wójt Gminy wraz z Przewodniczący Rady Gminy w asyście Strażaków z OSP Przybysławice złożyli wszystkim Paniom życzenia. Panie w dowód uznania zostały obdarowane kwiatami i symbolicznymi upominkami.
Panie nie pozostały dłużne i również z okazji zbliżającego się Dnia Mężczyzny przygotowały upominki dla wszystkich obecnych Panów.
Uczestniczki spotkania zostały zaproszone na występy artystyczne, których wykonawcami byli Panowie z „Grupy Jestem”, którzy wspaniale bawili przybyłych gości.
https://golcza.pl/index.php/aktualnosci/2692-dzien-kobiet-w-gminie-golcza-7#sigFreeId011d0e881b