Konkursy na stanowisko dyrektora w trzech gołczańskich szkołach

Czy w najbliższym czasie na stanowiskach dyrektorów szkół z terenu Gminy Gołcza zajdą jakieś zmiany? Tego nie można wykluczyć, ale trzeba też i wspomnieć, że ogłoszenie konkursów na dyrektorów w trzech naszych szkołach wiąże się z upływem kadencji tych, którzy obecnie je piastują. Jedno jest pewne - w dniu 7 maja 2015 roku (w czwartek) poznamy nazwiska dyrektorów trzech placówek oświatowych, wyłonionych przez komisję - w drodze konkursu - na okres najbliższych pięciu lat.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy, Szkoła Podstawowa w Szreniawie oraz Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Gołczy – to trzy placówki z terenu Gminy Gołcza, w których na najważniejszych stanowiskach (czyli dyrektorów) mogą zajść zmiany. Czy tak też się stanie? O tym rozstrzygnie już konkurs, który w dniu 10 kwietnia 2015 roku ogłosił Wójt Gminy Gołcza (zobacz tutaj).

Jakie wymogi powinien spełniać kandydat na dyrektora szkoły? Co powinny zawierać oferty osób przystępujących do wspomnianego konkursu? – czytaj więcej.