Spartak Wielkanoc - Gołcza zwycięzcą Ligi Halowej o Puchar Wójta Gminy Gołcza

Zwycięzcą VI edycji Ligi Halowej o Puchar Wójta Gminy Gołcza został Spartak Wielkanoc - Gołcza. Drugie miejsce zdobyła Pogoń Miechów, trzecie Czarni 03 Grzegorzowice, a na kolejnych miejscach znaleźli się: Strażak Przybysławice, Olimpia Czaple Wielkie, Trzy Buki Wierzchowisko, Dłubnia Jangrot i Legion Bydlin. W ramach turnieju, osiem zespołów toczyło pojedynki przez pięć niedziel począwszy od 6 stycznia.

Najlepszym strzelcem turnieju został Hubert Maniak – 14 goli (Pogoń Miechów), najlepszym zawodnikiem Kamil Kornobis (Spartak Wielkanoc - Gołcza), bramkarzem nie do pokonania Sebastian Misiak ze Spartaka. Puchar fair play przypadł zespołowi Olimpii Czaple Wielkie. Nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Gołcza Lesława Blachę, w postaci pucharów, dyplomów i futbolówek wręczyli prowadzący zawody Marek Kurkiewicz i Paweł Pysz.