Informacja o sposobie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

W związku z ograniczeniem dostępu do budynku Urzędu Gminy w Gołczy informujemy, iż zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020r. można przesłać w formie skanu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Natomiast oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu pocztą tradycyjną.

Czytaj więcej...

Infolinia dla Seniorów

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik uruchomił specjalną infolinię dla Seniorów – z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w tych trudnych chwilach. Dzwoniąc na infolinię, osoby starsze mogą uzyskać rzetelne informacje, zalecenia i wskazówki, jak odnaleźć się w obecnej sytuacji. Numer telefonu 12 392 11 10 działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–17.00.

UWAGA: zakaz korzystania z placów zabaw

Szanowni Mieszkańcy, informujemy, iż w związku z pandemią koronawirusa obowiązuje zakaz korzystania z placów zabaw i otwartych stref aktywności. Obostrzenia obowiązują od 24 marca do 11 kwietnia 2020 roku.

PSZOK nieczynny

Szanowni Państwo, w związku z przepisami mającymi na celu ochronę przed koronawirusem, dbając o bezpieczeństwo naszych mieszkańców, jesteśmy zmuszeni do zawieszenia działania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

INFORMACJA DOTYCZĄCA DZIAŁANIA SŁUŻB SAMORZĄDOWYCH W CZASIE ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

W związku z zagrożeniem koronawirusem, zostaje ograniczony dostęp do budynku Urzędu Gminy w Gołczy oraz podległych jednostek. Urząd dostępny jest w zakresie złożenia wniosków na Dziennik Podawczy, który znajduje się na parterze budynku urzędu (okienko). W pomieszczeniu, gdzie znajduje się Dziennik Podawczy może jednorazowo przebywać maksymalnie 2 interesantów.

Czytaj więcej...

Informacja w sprawie działania Urzędu Gminy w Gołczy i jednostek organizacyjnych

W związku z zagrożeniem koronawirusem, zostaje ograniczony dostęp do budynku Urzędu Gminy w Gołczy oraz podległych jednostek tj. Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołczy, Zakładu Gospodarki Komunalnej w Gołczy oraz Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół Gminy Gołcza.

Tym samym od 17 marca 2020 r. do odwołania Urząd Gminy w Gołczy będzie wyłącznie dostępny w zakresie złożenia wniosków na Dziennik Podawczy, który znajduje się na parterze budynku urzędu (okienko).

Czytaj więcej...