Konkurs ofert na świadczenia zdrowotne

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gołczy ogłasza konkurs ofert na świadczenia zdrowotne w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych i mikrobiologicznych

Ogłoszenie - pobierz

Szczegółowe warunki - pobierz

 

Mikołajkowy GOŁCZA CUP 2018

W dniach 8-9 grudnia 2018r. Akademia Piłkarska Gołcza zorganizowała pikniki sportowe w ramach Turniejów Halowej Piłki Nożnej dla drużyn Skrzatów i Żaków pod nazwą Mikołajkowy GOŁCZA CUP 2018. W turniejach wzięło udział łącznie 156 dzieci. Celem organizowanych imprez było propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego, integracja środowiska, eliminowanie różnic i barier społecznych, gra w duchu fair-play, kształtowanie postaw prozdrowotnych, promocja piłki nożnej.

Czytaj więcej...

Zawiadomienie o III sesji Rady Gminy Gołcza

Przewodniczący Rady Gminy Gołcza zawiadamia, że zgodnie z art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2018r. poz. 994 ze zm.) zwołuje się III sesję Rady Gminy Gołcza, która odbędzie się w dniu 20 grudnia 2018 roku (czwartek) o godzinie 10:00 w Sali Obrad Urzędu Gminy w Gołczy.

Czytaj więcej...

Informacja - Wigilia 2018

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy w Gołczy,  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Zakład Gospodarki Komunalnej będą nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy !!!

Rejestracja KGW i pomoc finansowa na start

Biura Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają do rejestracji wszystkie koła gospodyń wiejskich, które zainteresowane są możliwością zyskania osobowości prawnej oraz ubiegania się o pomoc finansową. Warunkiem otrzymania do 5 tysięcy złotych wsparcia na start jest złożenie wniosku o rejestrację jak najszybciej, najlepiej do 14 grudnia. Do 27 grudnia trzeba będzie złożyć wniosek o wypłatę pieniędzy. To gwarancja otrzymania wsparcia.

Czytaj więcej...

II sesja Rady Gminy Gołcza

W dniu 5 grudnia 2018 roku odbyła się II sesja Rady Gminy Gołcza. Wiodącym tematem obrad było ustalenie składów osobowych stałych Komisji Rady Gminy Gołcza oraz wybór przewodniczących komisji. Pozostałe punkty dotyczyły bieżącej działalności oraz ustalenia wynagrodzenia Wójtowi Gminy. Po raz pierwszy radni głosowali przy użyciu elektronicznego systemu głosowań, a obrady sesji były dostępne online.

Czytaj więcej...

Dotacje Unijne

Urząd Gminy w Gołczy wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, zapraszają mieszkańców Gminy Gołcza, zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych, na indywidualne konsultacje z tematyki pozyskiwania środków z funduszy europejskich.

Dyżur konsultanta odbędzie się w budynku Gminy Gołcza, w piątek 7 grudnia 2018 r. w godzinach od 11:30 do 14:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem środków na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczej oraz w celu uzyskania informacji na temat możliwości ubiegania się o wsparcie w interesujących obszarach, w ramach perspektywy finansowej na lata 2014-2020.