plakat 11 11 2019

Dofinansowanie ruchu muzycznego w Gminie Gołcza

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Gołcza przy współpracy Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Gołcza realizuje  projekt pn. Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Gołcza - tradycja i rozwój. Są to działania wspierające ruch muzyczny w naszej gminie. W ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze kultury pn. „Mecenat Małopolski” pozyskane zostało dofinansowanie w wysokości 5 tys. zł. Całkowity koszt zadania publicznego wynosi  6 750,00 zł.

W ramach zadania Młodzieżowa Orkiestra Dęta zostanie wyposażona w 3 kolejne instrumenty. Zakup ten będzie sprzyjał rozwojowi talentów uzdolnionej młodzieży naszej gminy oraz pomagał wspierać tradycję orkiestr dętych. Zorganizowane zostaną 3 koncerty podczas V Gołeckiego Żniwogrania, Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości oraz Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd. Zapraszamy do udziału w występach i wspólnego świętowania.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

logo malopolska