inf praca urzdu
 

Szkolenie uzupełniające z zakresu stosowania środków ochrony roślin

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach PZDR w Miechowie zaprasza na szkolenie uzupełniające z zakresu STOSOWANIA ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN PRZY UŻYCIU SPRZĘTU NAZIEMNEGO. Szkolenie odbędzie się w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie w dniach 22.07.2020r. (środa) oraz 23.07.2020r. (czwartek). Początek szkolenia o godz. 9:00.

Jest to szkolenie uzupełniające dla osób, które posiadają już uprawnienia. Posiadanie ważnego zaświadczenia o ukończeniu szkolenia jest warunkiem wymaganym od rolników stosujących środki ochrony roślin. Tematyka zajęć zgodna jest z obowiązującymi przepisami. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie ważne przez 5 lat. Należność za udział w szkoleniu wynosi 100 zł (można uregulować gotówką w dniu szkolenia).

Zgłoszenia i szczegółowe informacje: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Miechowie, tel. 41 383 27 02, 573486034 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.